1

PROMOCJE
Pilot do Cyfrowy Polsat EvoBox PVR HD Lite IP EVOBOX PVR HD7000 HD6000
Pilot do Cyfrowy Polsat EvoBox PVR HD Lite IP EVOBOX PVR HD7000 HD6000

23,00 zł

Cena regularna: 32,00 zł

Najniższa cena: 32,00 zł
szt.
Pilot Canal+ BOX 4K HY4001 oryginalny Nowy Model Netflix
Pilot Canal+ BOX 4K HY4001 oryginalny Nowy Model Netflix

54,00 zł

Cena regularna: 59,99 zł

Najniższa cena: 59,99 zł
szt.
Pilot za Telestar elemis CINEX Vestel TM3702 SD3
Pilot za Telestar elemis CINEX Vestel TM3702 SD3

10,00 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 12,00 zł
szt.
PILOT PANASONIC TNQ2645 IR518 WYPRZEDAŻ
PILOT PANASONIC TNQ2645 IR518 WYPRZEDAŻ

5,00 zł

Cena regularna: 12,00 zł

Najniższa cena: 12,00 zł
szt.
Pilot Sharp  SHW/RMC/0003N RADIOWY oryginalny
Pilot Sharp SHW/RMC/0003N RADIOWY oryginalny

89,00 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 109,00 zł
szt.
Pilot za TV 32bi3ea Aquos LCD TECHNIKA SHARP ANDROID
Pilot za TV 32bi3ea Aquos LCD TECHNIKA SHARP ANDROID

55,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
Pilot RMC0015N TV LCD TECHNIKA SHARP TEF/RMC/0015N ANDROID
Pilot RMC0015N TV LCD TECHNIKA SHARP TEF/RMC/0015N ANDROID

55,00 zł

Cena regularna: 85,00 zł

Najniższa cena: 85,00 zł
szt.
Pilot TV Aquos LCD TECHNIKA SHARP ANDROID TEF/RMC/0015N
Pilot TV Aquos LCD TECHNIKA SHARP ANDROID TEF/RMC/0015N

55,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
Jak dobrać odpowiedni uchwyt do swojego telewizora

Aby dobrać odpowiedni uchwyt do ekranu LCD / LED, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  1. Wielkość ekranu - uchwyt powinien być odpowiedni do wielkości ekranu, aby mógł utrzymać ekran w bezpieczny i stabilny sposób.

  2. Waga ekranu - uchwyt musi być w stanie utrzymać wagę ekranu. Waga ekranu zwykle jest podawana w dokumentacji lub specyfikacji urządzenia.

  3. Typ mocowania - należy upewnić się, że uchwyt jest kompatybilny z typem mocowania na ekranie LCD. Możliwe, że konieczne będzie wykorzystanie adaptera lub specjalnego mocowania, aby zamontować uchwyt na ekranie.

  4. Rodzaj uchwytu - należy wybrać odpowiedni rodzaj uchwytu, który spełni potrzeby użytkownika. Możliwe, że potrzebne będzie uchwyt z regulacją kąta nachylenia lub uchwyt z możliwością obrotu

czytaj całość »
Piloty - ogólnie
Piloty - ogólnie

Pilot zdalnego sterowania to urządzenie podręczne, które umożliwia obsługę urządzeń elektronicznych na odległość, bez konieczności fizycznej interakcji z samym urządzeniem.

Piloty zdalnego sterowania zwykle przesyłają sygnały w podczerwieni (IR) lub częstotliwości radiowej (RF) do urządzenia, którym sterują, które następnie interpretuje te sygnały i wykonuje odpowiednią akcję.

 

Piloty zdalnego sterowania są powszechnie używane do obsługi telewizorów, odtwarzaczy DVD, urządzeń do przesyłania strumieniowego, systemów dźwiękowych i innych urządzeń elektronicznych.

Zwykle mają kilka przycisków, które umożliwiają zmianę kanałów, regulację głośności, wstrzymywanie lub odtwarzanie multimediów oraz dostęp do różnych ustawień i funkcji urządzenia.

Niektóre piloty posiadają również sterowanie głosowe lub ekrany dotykowe, co pozwala na jeszcze bardziej zaawansowaną funkcjonalność.

 

Zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą

czytaj całość »
Jak sparować pilota Bluetooth z telewizorem
Jak sparować pilota z telewizorem

W ostatnim czasie firmy produkujące telewizory masowo odchodzą od pilotów na podczerwień zwanych IR a skupiają swoją produkcje na tak zwanych pilotach Bluetooth. Technologia Bluetooth umożliwia komunikację bezprzewodową o krótkim zasięgu między pilotem a telewizorem. W zależności od klasy urządzenia zasięg Bluetooth działa od 10 do nawet 200m. Rozróżnia się różne rodzaje Bluetooth w zależności od szybkości przesyłu. Technologia ta pozwala również na obsługę sprzętu z telefonu komórkowego - smartfona lub za pomoca zegarka - smartwatcha poprzez aplikacje Google Tv. Instrukcja parowania pilota z TV zwykle znajduja sie w instrukcji sprzętu jednak jest to intuicyjne parowanie i bez ww instrukcji nie powinno być problemu. Przeważnie wystarczy (TV SAMSUNG SMART)  wybrać opcję Pilot i akcesoria - Pilot - Połacz przez bluetooth lub -Aktywuj przycisk

czytaj całość »
UCHWYTY TELEWIZYJNE LCD LED PLAZMA - MKMS Technology

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą uchwytów telewizyjnych MKMS Technology

Uchwyty / wieszaki telewizyjne to idealny sposób na umieszczenie Twojego sprzętu na scianie bądź suficie, pozwalają zaoszczedzić dużo miejsca tworząc przy tym nowoczesną przestrzeń

Wybierając uchwyt należy kierować sie bezpieczeństwem oraz estetyką - Telewizor zawieszony na ścianie utrudnia małym dzieciom dostęp do sprzętu. Zadbaj o odpowiednią wysokość montażu, by zabezpieczyć swoje urządzenie przed zmianą kanałów, zabrudzeniem ekranu lub przypadkowym uszkodzeniem przez swoje pociechy.

MKMS Technology - jedne z najlepszych uchwytów na rynku!

 

czytaj całość »
DOSTAWA KABLI HDMI V2.1 8K
DOSTAWA KABLI HDMI V2.1

Kabel połączeniowy HDMI 8K zgodny z najnowszym standardem HDMI 2.1.

 HDMI Specification 2.1 to najnowsza aktualizacja specyfikacji HDMI i obsługuje szereg wyższych rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania, w tym 8K/60 Hz, 4K/120 Hz a nawet rozdzielczości do 10K. Obsługiwane są także dynamiczne formaty HDR, a przepustowość została zwiększona do 48 Gbit/s. Jeśli ktoś planuje zakup monitora lub telewizora 8K ze złączem HDMI 2.1, to jest to kabel na przyszłość. Na pewno będzie też lepszy dla 4K TV.

 OFERTA HDMI V2.1

 

Przyłącze HDMI 2.1 charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania zapewniając transmisję nieskompresowanego sygnału cyfrowego obrazu i dźwięku bez zakłóceń i strat. Metalowe złącza pokryte są złotem natomiast ich obudowy wykonano z mosiądzu. Przewody sygnałowe wyprodukowano z miedzi beztlenowej OFC o wysokiej czystości oraz niskiej pojemności własnej. Podwójnie formowane przewodniki pozwalają na jeszcze lepszą transmisję. Doskonałe ekranowanie zabezpiecza przesyłany sygnał przed zakłóceniami zewnętrznymi. Posiada dodatkowo zabudowane przy obu końcach rdzenie (filtry) ferrytowe przeciwzakłóceniowe. Izolacja 100MΩ zapobiega niepożądanym interferencjom.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl